Tesettür Giyimde Dış Kıyafet Seçimi

Gün geçtikçe ve talebin artmasıyla birlikte tesettür giyim kıyafetlerine bir yenisi eklenmektedir. Sürekli kendini yenileyen farklı tarzda kombinleri üzerlerinde görmek isteyen bayanlar için, tesettür giyim üreticileri bir yenisini ekleme ihtiyacı duymaktadır. Modayı yakından takip eden bayanlar ise bu durumdan çok memnun kalmaktadır. Modern ve kendi tarzını birlikte yansıtmak isteyen bayanlar hiç zorlanmadan kendine yakışan kombinleri gün yüzüne çıkarırlar. Bu kombinlerin başında tamamlayıcı olarak dış giyim ürünleri gelir. Tesettür giyimde dış kıyafet seçimi nasıl olmalı? Abiye bir kıyafetin üstüne tamamlayıcı dış giyim kıyafeti olarak spor bir kap olmayacağı gibi, spor bir kıyafetin üstüne işlemeli, taşlı, pullu bir ferace olmaz. O zaman daha şık ve modern olmak için doğru parçayı doğru kombinde kullanmalısınız.

Tesettür Giyim Parçalarından Ferace Seçimi Nasıl Olmalı?

Güzellik, şıklık ve rahatlığı ön planda tutan feraceler, dış giyimin çok tercih edilen parçalardan bir tanesidir. Tesettür giyim parçalarından ferace seçimi nasıl olmalı? Bol ürün çeşitliliğinden dolayı feraceler tercihlerini tesettür giyim modelleri arasından yapan bayanlar arasında favori üründür. Genç yaşlı tüm tesettürlü bayanlara hitap eden feraceler her tarzda karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kalite bakımından her keseye uygun ürünlere mağazalar ve internet sitelerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Keten kumaş, penye kumaşlardan üretilen feraceler fermuarlı, fermuarsız, kapüşonlu kapüşonsuz, spor, klasik her tarzda karşımıza çıkmaktadır. Düz kesim, bol kesim, belden oturtmalı, kemerli, kalın, ince düğmeli, çıtçıtlı ve bunun gibi birçok modelde feraceler, siz değerli hanımların beğenisine sunulmaktadır.

Mevsime Göre Ferace Seçimi Nasıl Olmalı?

Tesettür giyim ürünlerinden feraceler dört mevsim kullanabileceğiniz parçalardan bir tanesidir, Mevsime göre ferace seçimi nasıl olmalı? Giyim tercihleriniz sizin iç dünyanızı yansıtan ayna gibidir. Bazen ruh halinize göre de giydiğiniz kıyafetin rengi, modeli değişir. Keyifli bir günde iseniz hava da çok güzel ve güneşli ise daha canlı ve hareketli parçalar tercih edersiniz. Ruh halinizde bunalım takılıyorsanız o zaman daha koyu ve karışık renkler seçersiniz. Feraceleri seçerken de aynı bunun gibi mevsimine göre açık ve koyu renkte seçmelisiniz. Yaz aylarında açık renkte bir ferace giyip, üzerine uygun renkte eşarp ve şal seçimi ile dışarıya çıkabilirsiniz. Kış aylarında ise daha pastel ve koyu renkler tercih etmeniz sizin için daha doğru olacaktır. Feraceler bazen tek parça olması sebebiyle daha kolay kombin yapılır. Tesettür giyim ürünlerinden feraceler, kapüşonlu ve spor modelleri ile genç tesettürlü kızların da tercih ettiği ürünlerdendir. Hem rahatlık hem de zarif görünümü tercih eden tesettürlü genç kızlar, fermuarlı spor dikişli bir ferace üzerine uygun renkte bir şal altına spor ya da babet ayakkabı ile kolaylıkla kombin yapıp, zamanlarını boşa harcamamış olurlar.