Tesettür Giyimde Yeni Sezon Takım Şıklığı

Şık giyinmek tüm kadınların istediği bir şeydir. İster kapalı ister açık bir bayan olun her zaman şık görünmeyi istersiniz ve bunun içinde modayı takip edersiniz. Takım elbise giymek her zaman bir bayanı asil gösterir ve bir bakanı bir daha baktırır. Takım elbiseli bir bayan ister kapalı olsun ister açık olsun güzel bir kombin yaptığında mutlaka dikkat çeker. Tesettür giyim de ise son yıllarda takım elbise şıklığı göz dolduruyor.

Tesettür  giyimde yeni sezon takım şıklığı için dantel detay ikili tesettür takım, verev kesim ikili tesettür takım, fiyonk detaylı tesettür takım, fırfır detaylı tesettür takım, çiçek nakışlı ikili tesettür takım, düğme detaylı tesettür takım ,üçlü tesettür takımlar, yakası bağcıklı ikili takım ,kolyeli tesettür takım, cep detaylı tesettür takım, düğme detaylı tesettür takım, çizgili desenli ikili takım, çizgili desenli 3’lü takım, dantel detaylı tesettür takım, yırtmaçlı tesettür takım, fermuar detaylı tesettür takım, yazı baskılı tesettür takım, ikili ve üçlü olmak üzere kombinler ile sağlanmaktadır. Ekose ceketli ikili tesettür takım, şifon detaylı ikili tesettür takım, lazer kesim üçlü kombin, renk şeritli tesettür takım, desenli tesettür takım, belden bağcıklı tesettür takım, balon kol ikili tesettür takım, aksesuar düğmeli ikili tesettür takım, kapşonlu ikili tesettür takım, cepli ve kemerli tesettür takım, eşofman tarzında ikili tesettür takım olmak üzere birçok tesettür modeli mevcuttur. Siz bayanlar bu kadar seçeneğin içinden kendimize yakışan tesettür takımı bulup şık bir görünüm kazanabiliriz. Tesettür giyimde yeni sezon takım şıklığı bu modellerle yaşayabilirsiniz. Seçim yapmak sizin elinizde. Zevkinize ve vücut ölçülerinize göre takım elbiseyi seçip istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Gerek bir davette gerek iş toplantısında gerekse çalıştığınız yerde.

Yeni Sezon Takım Elbiselerde Kombin

Takım elbisenizi kombin yaparken özellikle tesettürlü bayanlar bunu bir eşarpla ya da şalla kombinleyebilir. Eşarp seçiminde ise cilt tonunuza uygun eşarpları seçmelisiniz. Ne kadar elbisenize uygun olmasına dikkat etseniz de cilt renginize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü kullandığımız eşarbın yüzünüze farklı bir hava kattığını tüm kadınlar bilir. Esmer bayan pudra rengi, şeftali tonları tatlı yeşil renkler vizyon rengi gibi çok çarpıcı olmayan pastel tonları tercih edebilirsiniz. Bunlar yüzünüzü daha güzel gösterecektir. Tabii ki takım elbisenizin içindeki renklerin uyumuna da dikkat etmelisiniz. Eğer açık tenli bir bayan iseniz yüzünüzü daha canlı gösterecek canlı renklerden eşarp tercihimizi yapabilirsiniz. Örneğin siyah bir elbisenin üzerine açık tenli bir bayan kırmızı bir eşarp takarsa bu sizi daha canlı ve daha dikkat çekici gösterecektir. Tesettür giyim takım elbisenizin altına genellikle sivri topuk ayakkabılar hoş duracaktır. Fakat çok fazla ayakta kalacaksanız dolgu tabanlı düz ayakkabılar da hoş görünebilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir